Jest coś co nie daje mi spokoju, co doprowadza do tego, że marznę na przysłowiowym drzewie w środku nocy wpatrując się w majaczące cienie i czarne plamy. Kto tego nie spróbował pewnie mnie nie zrozumie. Znajdą się tu pewnie i tacy którzy bez zastanowienia będą pluć mi w twarz wyzywając od morderców napawając się radością z dobrze wykonanej pracy „EKOLOGA”. Jestem gotowy i na to. W zasadzie to nawet na to liczę i nie jest to spowodowane jakąś dewiacją a chęcią przedstawienia swoich racji i podjęcia dialogu.

Ci, którzy spodziewają się tutaj tylko krwawych relacji z polowań pewnie się zaskoczą bo mam zamiar pisać i pokazywać to co w łowiectwie najcenniejsze:
Tradycje, gwarę, muzykę, kynologię łowiecką, sokolnictwo, gospodarkę łowiecką. Na temat polowania pewnie też coś będzie.
I to pewnie tyle tytułem wstępu. Czas pokaże jak się to wszystko rozwinie...


"Kordelas" integracja 08.2014
 No i stało się … Nie ma nic piękniejszego jak zespół w pełnej krasie wraz z naszymi towarzyszkami życia. To moment, w którym w końcu nasze Panie mogły się przekonać po co znikamy z domu i co w tym czasie robimy.


 Początkowe napięcie szybko rozładował Wiesiek … może dlatego, że jako jedyny był w tym dniu singlem.


 Spotkanie zaczęliśmy oczywiście sygnałami… dopiero potem polała się wódeczka.
 Moja żoncia miała możliwość pokazać chłopakom jak się dmucha.
 „Edzia” jak zwykle stanęła na wysokości zadania i jako gospodyni okupowała „nowiuśkiego” grilla. Mieliśmy również przyjemność poznać najbliższych sąsiadów naszego miejsca spotkań. To oni ostatnimi czasy byli zmuszeni słuchać naszych koncertów na wolnym powietrzu. Zabawa i żarty przerodziły się w śpiewy, a towarzystwo nie miało ochoty wracać do domów.Co mogę powiedzieć … to naprawdę super sprawa, że nikt z członków „Kordelasa” się nie wyłamuje. Nie sądziłem, że będę miał kiedyś zespół złożony z samych myśliwych … a to, że w grupie będzie taki ubaw to już w ogóle jakaś abstrakcja.

Wszystko to wygląda bardzo obiecująco i dobrze rokuje na przyszłość. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz